ŚLUB I WESELE W MAGICZNEJ SCENERII ZABYTKOWEGO DWORU

dwór leśce

Oficjalny obiad, kameralne przyjęcie, bankiet pośród bujnej zieleni parku lub w dostojnym wystroju XVIII-wiecznego dworu – wystarczy, że opowiecie nam o swojej wizji wymarzonego wesela, a nasz doświadczony konsultant ślubny da Wam gwarancję perfekcyjnie poprowadzonej uroczystości. Dzięki temu jako Para Młoda będziecie mogli oddać się całkowicie delektowaniu się tym wyjątkowym dniem w towarzystwie najbliższych i cieszyć się szczęściem emanującym z każdego detalu. 


Dom Weselny Dwór Leśce oddaje Wam do dyspozycji wyrafinowane i eleganckie wnętrza, urokliwy park, a także bogactwo smaków, jakie znajdziecie w naszej kuchni. Wspólnie ustalimy oryginalne menu, począwszy od doboru win, poprzez selekcję zbalansowanych dań głównych, aż po wybór obłędnych deserów – wszystko po to, aby Wasze wesele było idealne od początku do końca.

Dwór Leśce
Dwór Leśce

PRZEKONAJ SIĘ, DLACZEGO DWÓR LEŚCE TO DOSKONAŁE MIEJSCE NA WASZE WESELE

dwór leśce

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do organizacji wesel – na Wasze życzenie zorganizujemy zarówno ceremonię ślubną, jak i zabawę, która rozpocznie się, zaraz po tym, jak powiecie sobie „Tak”. Jako jedna z nielicznych firm w województwie Lubelskim jesteśmy posiadaczami certyfikatu „Konsultant Ślubny w Polsce”, przyznanego przez prężnie działającą na polskim rynku firmę „Beautifulday”, która jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

W naszym domu weselnym zorganizujecie wyjątkową uroczystość w romantycznej scenerii zabytkowego dworu lub będziecie świętować te wyjątkowe chwile w plenerze, w otoczeniu pięknego parku – wszystko zależy od Was. ​Organizacja własnego ślubu i wesela wymaga cennego czasu, dużo cierpliwości i dbałości o szczegóły, które mają wpływ na to niesamowite wydarzenie. Pomożemy Państwu w stworzeniu niezapomnianego dnia ślubu i sprawimy, że będą Państwo znakomicie bawić się na własnym weselu. W zależności od Państwa potrzeb, pomysłu na własną ceremonię ślubną oraz możliwości finansowych możemy współpracować z Państwem na zasadzie kompleksowej organizacji ślubu oraz służymy pomocą w zakresie poszczególnych przygotowań.

Organizacja wesel to nasza specjalność i ogromna pasja, a każdy gość jest dla nas równie ważny, dlatego zanim podejmiemy jakiekolwiek działania, ustalamy je wspólnie z Parą Młodą i dostosowujemy kompleksowość organizacji ślubu do indywidualnych potrzeb, pomysłu na wesele oraz budżetu.

Dwór Leśce

Leśce 43 
21-080 Garbów

Umów się

Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie.